Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej OLIMPUS z Języka Angielskiego dla klas IV- VIII sesja wiosenna. Z ogromną radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej OLIMPUS – sesja wiosenna, która ma zasięg ogólnopolski i umożliwia uczniom sprawdzenie swojej wiedzy oraz umiejętności w różnych dziedzinach nauki.
Tytuł laureata zdobyli:
Agata T., Aleksandra K., Kacper K., Szymon K. oraz Gabriela C. Serdecznie gratulujemy naszym laureatom znakomitych wyników, wiedzy, wytrwałości oraz zaangażowania w przygotowania do konkursu. Ich osiągnięcia są powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej.
Życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu pasji i zdobywaniu kolejnych językowych osiągnięć!
