Z radością informujemy o sukcesie ucznia klasy 2a – Tymoteusza Nawrockiego, który w sesji wiosennej Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUSEK z matematyki, zdobył tytuł LAUREATA. Brawo !!!…
Sukces naszej uczennicy. Michalinka K. z klasy 3b odebrała dziś nagrodę za wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym ,,Mamo, tato pomaluj mój świat” organizowanym przez Starostwo…