Zbliżające się wakacje były okazją do spotkania się uczniów z dzielnicową Gminy Brudzew mł. asp. Justyną Grabowską. Celem wizyty było przypomnienie dzieciom i młodzieży najważniejszych zasad bezpieczeństwa, które pomogą uniknąć zagrożeń podczas letniego wypoczynku, m. in. zasad bezpiecznego korzystania z kąpielisk, zachowania w kontaktach z osobami obcymi oraz odpowiedzialnego korzystania z Internetu. Pani dzielnicowa bardzo szczegółowo omówiła również zasady poruszania się dzieci i młodzieży po drogach, zwłaszcza zasady dotyczące jazdy na hulajnogach.
Na zakończenie Pani dzielnicowa życzyła wszystkim uczniom udanego wypoczynku oraz bezpiecznego powrotu do szkoły po wakacyjnej przerwie.

