DANE KONTAKTOWE

Szkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie
ul. Powstańców Wielkopolskich 35
62-720 Brudzew

 

tel. 63 280-00-50
fax. 63 280-00-54

 

zsg@brudzew.pl
zespolsg.brudzew@wp.pl

POGODA W REGIONIE

Prognoza pogody
Brudzew
Pogoda - BrudzewMeteovista.pl Zawsze aktualna pogoda

ODLICZANIE

-90 dni

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy, Drodzy Uczniowie,

zamieszczono 26-06-2020

 


nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas letniego wypoczynku. Tegoroczne  wakacje będą inne, ale jak każdego roku, zasłużone i bardzo  przez wszystkich oczekiwane.

Kończy się rok szkolny 2019/20, rok wyjątkowy. Przejście na system zdalnego nauczania było dla nas dużym wyzwaniem. Wymagało to nowej organizacji pracy, kreatywności oraz wykorzystania innych niż dotychczas metod dydaktycznych. Musieliśmy wdrożyć się do nowego sposobu przekazywania wiedzy i nauki. Potrzebne było również wsparcie ze strony rodziców oraz ich współpraca ze szkołą. Dzięki zaangażowaniu i determinacji nauka na odległość przebiegała sprawnie i bez większych problemów.

Wszystkim tym, którzy przez wiele tygodni z entuzjazmem, zapałem
i poświęceniem wykonywali swoje obowiązki, przekazuję wyrazy szacunku i uznania.  Dziękuję Nauczycielom za pełne zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do nowych wyzwań, Uczniom za otwartość na nowe sposoby przekazywania wiedzy, a Rodzicom za okazaną pomoc. Pracownikom administracyjno – obsługowym, za wykorzystanie czasu pandemii na przeprowadzenie wielu napraw i prac remontowych, które od września  ułatwią i umilą pobyt w szkole.   Dziękuję WKO w Poznaniu Delegatura w Koninie za wsparcie merytoryczne, Wójtowi Gminy Brudzew, Radzie Gminy oraz  Pracownikom Urzędu Gminy  za pomoc na wielu płaszczyznach funkcjonowania szkoły. Dziękuję wszystkim instytucjom, które na co dzień współpracowały z nami i  wspierały, Radzie Rodziców za całoroczną i owocną współpracę.

Mam nadzieję, że we wrześniu wrócimy do szkoły w normalnym, stacjonarnym trybie, bo przecież  nawet najlepsze i najnowocześniejsze technologie nie zastąpią bezpośredniego kontaktu i nie stworzą przestrzeni do nawiązywania relacji oraz budowania więzi, które rodzą się w szkolnych murach.

Życzę spokojnego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku, aby zbliżające się wakacje pozwoliły na odpoczynek od codziennych obowiązków i dały energię do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021.

 

 

 

 

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

Agnieszka Ordon

Dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Wojciecha z Brudzewa

w Brudzewie

 

 

LOSOWE ZDJĘCIE

SZCZĘŚLIWY NUMEREK

KALENDARIUM

 

kalendarium

 

Dziś jest: 24-09-2020, imieniny obchodzą: Gerard, Teodor, Tomira, Tomir, Rupert, Dora, Maryna

projekt i realizacja: web-studio.pl

Szkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie

 

© wszelkie materiały zastrzeżone