DANE KONTAKTOWE

Szkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie
ul. Powstańców Wielkopolskich 35
62-720 Brudzew

 

tel. 63 280-00-50
fax. 63 280-00-54

 

zsg@brudzew.pl
zespolsg.brudzew@wp.pl

POGODA W REGIONIE

Prognoza pogody
Brudzew
Pogoda - BrudzewMeteovista.pl Zawsze aktualna pogoda

ODLICZANIE

-10 dni

„Bezpieczna droga do szkoły”

zamieszczono 05-09-2019

 

img news

    Od 2 września br. rozpoczęły się ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne wspierane akcją informacjo-edukacyjną pn. „Bezpieczna droga do szkoły”. Ich celem jest czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem w ruchu drogowym w rejonach szkół i innych placówek oświatowo – wychowawczych w początkowym okresie nauki.

 

    Wzmożone patrole policyjne możemy zauważyć również w okolicach naszej szkoły. Policjanci będą zwracać uwagę na wszystkie nieprawidłowe zachowania uczestników ruchu drogowego zarówno kierujących, jak i pieszych. Będą przypominać i uświadamiać kierującym pojazdami o zachowaniu ostrożności w pobliżu szkół. Mundurowi zwrócą też uwagę, czy pojazdy zatrzymujące się przy szkołach nie powodują zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego lub jego utrudnienia, a także na sposób przewożenia dzieci.
   Stałym elementem powyższych działań są spotkania policjantów z dziećmi poświęcone bezpieczeństwu w drodze do i ze szkoły. 4 września w takim spotkaniu z dzielnicowym gminy Brudzew uczestniczyli uczniowie klasy 1a i 1b naszej szkoły. Najmłodsi wysłuchali prelekcji dotyczącej obowiązujących zasad poruszania się po drodze, w tym przechodzenia przez przejście dla pieszych oraz zostali poinformowani o najbardziej niebezpiecznych miejscach w rejonie szkoły. Dzielnicowy przypomniał także dzieciom o konieczności noszenia elementów odblaskowych. Kolejne spotkania ze starszymi uczniami już wkrótce.

Pedagodzy szkolni:

Eliza Moszczyńska

Eliza Gadomska
LOSOWE ZDJĘCIE

SZCZĘŚLIWY NUMEREK

KALENDARIUM

 

kalendarium

 

Dziś jest: 06-07-2020, imieniny obchodzą: Gotard, Dominika, Łucja, Teresa

projekt i realizacja: web-studio.pl

Szkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie

 

© wszelkie materiały zastrzeżone